Współpraca Nicole Eurokotra - konfekcjonowane perfumy, refill, Smart Filler Nicole - Perfumy Nicole (strona producenta)

Przejdź do treści

Menu główne:

WSPÓŁPRACA > Konfekcjonowane
Film Smart perfumy Nicole
KONFEKCJONOWANE
PERFUMY
NOWOŚĆ - konfekcjonowane perfumy Nicole
Konfekcjonowane perfumy Nicole idealnie nadają się do sprzedaży w sklepikach, punktach usługowych, stacjach paliw i na półkach dużych marketów. W punkcie sprzedaży nie dokonuje się przelewania perfum. Sprzedaje się już gotowe, rozlane perfumy w buteleczkach.
Wbrew temu, że perfumy sprzedaje się już w "gotowej" formie bez przelewania, to buteleczki są z atomizerm dokręcanym. Umożliwia to klientowi samodzielne napełnianie ich w domu. Jako magazynek z perfumami, do przelewania służy napełniacz, którego nazwaliśmy SMART FILLER NICOLE. Inaczej mówiąc są to perfumy w plastikowych buteleczkach o pojemnościach 30 ml i 100 ml w atrakcyjnym pudełku, z możliwością łatwego przelewania perfum do buteleczek szklanych.
Proponujemy perfumy:  
  • w atrakcyjnych szklanych buteleczkach o pojemności 9 ml wraz z pudełkiem,
  • w ekonomicznych szklanych buteleczkach o pojemności 30 ml wraz z pudełkiem,
  • SMART FILLER NICOLE o pojemności 30 ml i 100 ml wraz z pudełkiem.
Wszystko w super cenach. Są to tzw. perfumy konfekcjonowane, ale z możliwością ponownego napełnienia, przeznaczone do dystrybucji i handlu w tradycyjnych kanałach sprzedaży. Zawartość to cała gama zapachów w odmianie Eau de Parfum Nicole, z zwiększoną zawartością esencji zapachowych.
Jesteśmy świadomi faktu, iż każdy z klientów jest inny i ma całkowicie różne potrzeby. Różni ich wiek, pozycja społeczna i zawodowa, jednakże łączy zapach. Stąd pomysł stworzenia produktu o intrygującej nazwie Smart Nicole. Buteleczka o pojemności 9ml to atrakcyjny produkt dla każdego.
Cechy podstawowe Smart Nicole:
atrakcyjne opakowanie,
poręczny kształt - możliwość schowania jej dosłownie wszędzie,
praktyczna, dostępna i dyskretna w każdej sytuacji,
niska cena przy dużym value for many,
ogromna liczba zapachów w serii (aż 150),
innowacyjność w postaci SMART FILLER NICOLE.
Do sprzedaży można wprowadzić pojedyncze zapachy (mały asortyment), jak i całą gamę ponad 150 zapachów. Jest to dowolne, wg. potrzeb Twoich klientów.
Sprzedawać też można tylko perfumy w szklanych buteleczkach, ale i w parze z SMART FILLER NICOLE. Decyzja należy do Ciebie.
Sprzedaż impulsywna
każdy korzysta i potrzebuje perfumy
atrakcyjne opakowanie
niska cena
Foto Instagram Nicole.Polska
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego