Przykładowy tekst 1.500 znaków ze spacjami - Tworzymy tanie i profesjonalne strony internetowe

Tło
strony
internetowe
AF Commerce
Tło
strony
internetowe
AF Commerce
Przejdź do treści
Przykładowy tekst 1.500 znaków za spacjami
STYLIZACJA KOBIET
Nasi fryzjerzy pomogą Ci odnaleźć nową i niepowtarzalną wersję Ciebie.
STRZYŻENIE
Krótko czy długo, nowocześnie czy klasycznie, z pazurem lub delikatnie? Nasi styliści wykonają dla Ciebie każde cięcie pomagając Ci dopasować je do urody i sprawiając, że osiągniesz wymorzony efekt.
Proponujemy strzyżenie w najnowszych trendach modowych:
bob - klasyczny i zmodyfikowany,
long bob – klasyczny i zmodyfikowany,
paź klasyczny i zmodyfikowany,
strzyżenia asymetryczne, geometryczne, awangardowe i inne,
wycinanie wzorków,
strzyżenie krótkie damskie – różne modyfikacje „chłopczycy”.

PROFESJONALNE USŁUGI MAKIJAŻU
Zapraszamy Panie na profesjonalny makijaż ślubny, okolicznościowy, wieczorowy, dzienny, fotograficzny. Nasi styliści maluja również na wieczorach panieńskich, sesjach fotograficznych i innych eventach, współpracując z profesjonalnymi fotografami, wizażystami i modelkami. W swojej ofercie proponujemy także sesje kobiece, sensualne, brzuszkowe, rodzinne.
Na profesjonalny makijaż skłądają się nie tylko umiejętności i technika, ale również odpowiednia pielęgnacja i profesjonalne, selektywne kosmetyki. Nasi styliści pracują tylko na profesjonalnych kosmetykach. Każdy makijaż jest indywidualnie dopasowywany do typu urody i charakteru klientki oraz jej wymagań. Kosmetyki dopasowuję do typu cery i wieku. Dzieki użyciu profesjonalnych kosmetyków i sprawdzonych technik, makijaż wygląda bardzo naturalnie, jest przy tym wyjątkowo trwały i efektowny.
MENU:

Wróć do spisu treści