Współpraca Nicole Eurokotra - lane perfumy, nalewane perfumy, perfumy na mililitry, konfekcjonowane perfumy, refill - Perfumy Nicole i wody toaletowe Nicole (strona producenta)

Przejdź do treści

Menu główne:

Współpraca (B2B) - rozlewnia perfum Nicole (lane perfumy - perfumy na mililitry)

Proponujemy współpracę B2B w zakresie sprzedaży kolekcji unikalnych lanych perfum i wód toaletowych Nicole.

Nasza propozycja produktów to ponad 150 damskich i męskich najbardziej znanych zapachów. Są to produkty o bardzo wysokiej jakości. Zapach utrzymuje się nawet do kilkunastu godzin. Komponenty zostały przebadane i przetestowane dermatologicznie. W sprzedaży oferujemy atrakcyjne opakowania – buteleczki o różnej pojemności i aluminiowe atomizery. Wyróżnia nas sposób sprzedaży – działamy na założeniach rozlewni perfum, napełniamy buteleczki perfumami lub wodami w obecności klienta - są to tzw. lane perfumy, często nazywane i nalewane perfumy oraz perfumy na mililitry. W ten sposób może on decydować nie tylko o zawartości, ale także o ilości oraz rodzaju opakowania, co ma zasadniczy wpływ na ostateczną cenę. Osoba zainteresowana kupnem określonego zapachu nie musi czekać aż zaoszczędzi odpowiednią kwotę, może przyjść, dobrać opakowanie i ilość perfum lub wody do zasobności portfela. Przy pierwszym zakupie nabywa się produkt wraz z opakowaniem, każdy następny zakup polega jedynie na uzupełnieniu buteleczki odpowiednią ilością ulubionego zapachu. Nasz system umożliwia dopełnianie ich w nieskończoność. Wydatek na opakowanie może być jednorazowy.

Finalną cenę produktu utrzymujemy na poziomie znacznie niższym niż tradycyjni dystrybutorzy znanych marek. Duży wybór, najwyższa jakość i rozsądna cena to slogan, którym przyciągamy klientów. Zapachy słodkie i gorzkie, kwiatowe, owocowe i korzenne, nasza firma wprowadza w świat zapachów, wykreowanych po to, aby dopełnić wizerunku prawdziwej kobiety i prawdziwego mężczyzny.
Jeżeli już prowadzisz sklep lub stoisko z podobnym asortymentem i chciałbyś rozpocząć współpracę z nami zmieniając obecny asortyment na produkty Nicole, proponujemy bardzo korzystne warunki.

  • Zobacz też współpracę na zasadach Franchisingu (Franczyzy) >>>
  • Zobacz też współpracę na zasadach odsprzedaży produktów konfekcjonowanych (tradycyjnych perfum) >>>

Istnieje możliwość użyczenia sprzętu do nalewania perfum, co oznacza brak dodatkowych inwestycji w sprzęt.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego